Spolupracujeme s logopedem pro děti

Milí rodiče,

mateřská škola Malý svět spolupracuje s klinickým logopedem pro děti Mgr. Stanislavou Švajcrovou.

Můžete jí kontaktovat  na telefonu 371 155 261.

Ředitelství mateřské školy

Profesní růst pedagogů

Ve školním roce 2017/18 byla schválena dotační podpora z fondů EU a MŠMT ve výši 263 800,-Kč na personální podporu a na profesní růst pedagogů v MŠ. Paní učitelky se účastní akreditovaných seminářů, který přispívá ke zkvalitnění výchovně vzdělávacího procesu a školka měla možnost zaměstnat chůvu pro třídu Kočiček. Za dotaci MŠ Malý svět velice děkuje.

eu-mmst-log

Spolupráce s klinickým psychologem

Milí rodiče,

Naše mateřská škola spolupracuje s klinickým psychologem pro děti PhDr. Dagmar Nechutnou.

Můžete jí kontaktovat na telefonu: 377 324 074.

Spolupracuje s pojišťovnami – VZP 111, Vojenská 201, Průmyslová 205.

Ředitelství MŠ

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, Plzeň Skvrňany

Plzeň – Skvrňany
Nade Mží 1

www.hotelova-skola-plzen.cz

logo-akademie-hotelnictvi-www

Nadační fond Zelený poklad

Posláním Nadačního fondu Zelený poklad je pomáhat neziskovým organizacím, školám a dalším subjektům v péči o životní prostředí s důrazem na environmentální výchovu předškolních dětí.

zelenypoklad-ms-400

Plzeňský atletický stadion

Na stadionu plzeňského atletického klubu probíhají každoročně atletické závody Malý světáček pořádané pro děti naší školky.

a-klub-plzen

Podlaha do tělocvičny

Plzeňský obvod UMO3 financoval v prosincovém měsíci 2016 podlahovou krytinu do naší velké herny – tělocvičny. Za dotaci srdečně děkujeme!

umo3-pantone

Zahradnictví Lobkowicz

Se zahradnictvím Lobkowicz Plzeň – Křimice  pořádáme letošní  Velikonoční ateliér 2017.

zahradnictvi-lb

Handball Plzeň

handball-plzen

Pan Jiří Hynek – HC Talent Plzeň – pravidelně pořádá pohybové interaktivní besedy s dětmi naší mateřské školky na téma: Házená.