Dietní stravování dětí

Stravování dětí je popsáno v sekci školní jídelna. Nad rámec běžného stravování nabízíme v naší jídelně pro děti se speciálními potřebami podávání doma připravované stravy v jídelně školky. I v tomto případě  jsme schopni zajistit uchovávání a další manipulaci s pokrmem, která vyhovuje náročným hygienickým předpisům pro přípravu dětské stravy. Budeme pouze potřebovat písemný souhlas rodičů, že plně zodpovídají za zdravotní nezávadnost doneseného pokrmu.

Konkrétní dietní program je možné si dohodnout s Managerem školní jídelny, kontakt na managera jídelny zprostředkují pracovníci mateřské školy. Hotelová škola jídelna. Základem přípavy dietní stravy je kompletně oddělená příprava pokrmů od běžného provozu kuchyně, naše školní jídelna je na takto oddělenou přípravu vybavena.

zdrava-skola

ms-zdravé-jídlo